Зовнішній отит - досить поширене захворювання, що зустрічається у собак і котів. Якщо тварина трясе головою, нахиляє одне вухо вниз і довго перебуває в такій неприродній позі, з вух з'явився неприємний запах, збільшилася кількість сірки у вухах, то вам потрібно подумати, як лікувати отит у собак і котів. Причинами отиту можуть стати безліч чинників - грибкові або бактеріальні інфекції, потрапляння води в слуховий прохід, алергія, травма вуха, форма будови вушної раковини (висячі вуха, рясна шерсть у слуховому проході, велика секреція сірки). Також є породна схильність, зустрічається в таких порід собак, як німецька вівчарка, мальтезе, кокер-спанієль, пудель, лабрадор, афганський хорт.

Під час лікування отиту треба не тільки контролювати всі причини його виникнення, а й правильно очищати вухо собаки або кішки. Найправильнішим при очищенні вух є використання спеціальних лосьйонів, призначених для цього. Не використовуйте для чищення вух перекис водню або звичайну воду.

Повну схему лікування отиту Вам розповість ветеринарний лікар, а як допоміжний засіб для обробки вух у собак і кішок використовуйте крем Otozyme (Отозим).

Крем Отозим, призначений для чищення вух у собак і котів і містить:

Хлоргексидин і феноксіетанол, які є антисептиками і працюють проти різних видів бактерій, дріжджових грибків, найпростіших. Видаляють неприємні запахи і зменшують кількість відмерлих клітин.
Лізоцим - протимікробна, протигрибкова та імуномодулювальна складова крему, яка пригнічуватиме ріст бактерій у вухах собак і котів.
Саліцилову і молочну кислоти - вони мають в'яжучу і підсушувальну дію, коли у вусі собаки або кішки накопичується ексудат.
Рицинова олія та ефірні олії - мають протизапальну та знеболювальну дію.
Завдяки тому, що Отозим має густу консистенцію, він довше тримається на слизовій оболонці вушного проходу собаки або кішки і, відповідно, довше впливає на мікроорганізми.